Koncert 2018

8 lipca 2018 roku o godz. 9.00 odbył się koncert w ramach XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża – w naszej parafii pt. „Świat moich myśli”.

Pierwsza część koncertu to artystyczna oprawa Mszy św. Druga część koncertu po Mszy św. to wielkie przeboje muzyki instrumentalnej, operowej, operetkowej, musicalowej. Wykonawcami koncertu byli:

Yeyoung Sohn – sopran

Anna Kinga Osior – sopran

Alicja Rumianowska – mezzosopran

Łukasz Wroński – tenor

Dariusz Wójcik – bas

Piotr Łukaszczyk – fortepian

Ignacy Brzoska  – fortepian

Były wykonane następujące utwory: J.S. Bach – Quia respexit z motetu „Magnificat”; L. Bordese – O salutaris Hostia; F. Chopin – Andante spianato i Polonez Es-dur; C. Saint Saens – Ave Maria; J.S. Bach – Et misericordia z motetu „Magnificat”; G. Dionizetti – Ave Maria; J. Straus – aria Adeli z operetki „Zemsta nietoperza”; My Way z repertuaru F. Sinatry; G. Bizet – Habanera z opery „Carmen”; W. A. Mozart – Marsz turecki; W. A. Mozart – La ci darem la mano z opery „Don Giovanni”; L. Denza – Funikuli, funikula; G. Dionizetti – aria Noriny z opery „Don Pasquale”; J. Offenbach – Barkarola z opery „Opowieści Hoffmana”; E. Kalman – Bo to jest miłość z operetki „Księżniczka czardasza”; G. Verdi – Libiamo z opery „Traviata”; E. Kalman – W rytm walczyka z operetki „Księżniczka czardasza”.