Koncert 2012

15.07.2012 Odbył się koncert w ramach  XIX Międzynarodowego Festiwalu Muzyczne Dni Drozdowo – Łomża 2012.

Była artystyczna oprawa Mszy św. gdzie były śpiewane między innymi fragmenty z „Requiem” W. A. Mozarta. Po Mszy św. odbył się koncert wokalny, podczas którego były spiewane między innymi arie z oper: „Simone Boccanegra” – Verdiego; „Gioconda” – Ponchielliego; „Opowieści Hoffmana” – Offenbacha; „Kserkses” – Haendla; „Don Givanni” – Mozarta; „Samson i Dalila” – Saint Saesansa. A wykonawcami byli:

festiwal 274 800x533

Oto wszyscy artyści, którzy byli u nas. Dziękujemy im bardzo za wspaniały koncert.

festiwal 092 800x502

Koncert ten wsparło finansowo Starostwo Powiatowe w Kolnie. Wsród słuchaczy Pan Starosta Henryk Duda, Wicestarosta Adam Wojciech Sekściński i  Naczelnik Wydziału Jerzy Bielawski. Dziękujemy im bardzo za dofinansowanie koncertu.