Koncert „Ars Cameralis”

7 października 2018 po Mszy św. o godz. 11.30 odbył się koncert w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki „Sacrum et Musica” pt. „Ars Cameralis”.

Wystąpili: Hanna Zajączkiewicz – sopran oraz Kwartet Smyczkowy Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży w składzie Piotr Sawicki – I skrzypce; Agnieszka Sobolewska – II skrzypce; Adrian Stanciu – altówka i Joanna Śliwa – wiolonczela. Artyści wykonali następujące utwory: J.S. Bach – Suita d-dur; V.A. Mozart – Divertimento d-dur; C. Franck – Panis Angelicus; L. Boccherini – Menuet; V.A. Mozart – Divertimento f-dur; G. Caccini – Ave Maria; A. Vivaldi – Koncert g-moll; F. Chopin – Wiosna; J. Pachelbel – Canon d-dur; F. Chopin – Życzenie; V.A. Mozart – Eine kleine Nachtmusik; F. Lehar – Pieśń o Wilii z operetki ,,Wesoła wdówka”. Dziękujemy za piękny koncert.

Piotr Sawicki – I skrzypce; Agnieszka Sobolewska – II skrzypce; Adrian Stanciu – altówka; Joanna Śliwa – wiolonczela
Hanna Zajączkiewicz – sopran
Hanna Zajączkiewicz i Kwartet Smyczkowy FKWL